سفارش تبلیغ
صبا ویژن
امیر موسوی در صبحگاه نداجا:
نیروی دریایی هر آنچه برای ایستادن مقابل دشمن نیاز باشد در اختیار دارد

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: نیروی دریایی هر آنچه از تجهیزات لازم است، به همت متخصصان داخلی به دست آورده اما اتکای ما به تجهیزات نیست چرا که خود را یک ارتش معنویت‌محور می‌دانیم.

 

خبرگزاری فارس: نیروی دریایی هر آنچه برای ایستادن مقابل دشمن نیاز باشد در اختیار دارد

امیر سید عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم صبحگاه نیروی دریایی که صبح امروز به منظور الحاق یک فرود بالگرد و یک فروند ناو لجستیک همزمان با روز نیروی دریایی در منطقه یکم بندرعباس برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به تدابیر فرمانده معظم کل قوا در حوزه دریایی، گفت: در طول این سالها، خصوصا از چهار سال قبل تا کنون، در این نیرو تلاش‌های ارزنده‌ای صورت گرفته که ارتقاء توان دفاعی و رزمی ما در این حوزه را در بر داشته است.

موسوی خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های یک نیروی دریایی راهبردی این است که بتواند در آبهای اقیانوسی و در فواصل دور، به انجام ماموریت پرداخته و بدون احتیاج به دیگران، به تنهایی در برابر همه تهدیدات زیرسطحی، سطحی و هوایی بایستد و امروز نداجا نشان داده که از این قدرت و توان برخوردار است.

وی با بیان اینکه در طول این سالها، پروژه‌های متعددی در نیروی دریایی با همکاری صنایع دفاع و بخش‌های دانشگاهی به ثمر نشسته، تصریح کرد: ما تنها بخشی از این توانمندی‌ها را نمایش داده‌ایم.

جانشین فرمانده کل ارتش ادامه داد: نیروی دریایی به منظور اجرای تدابیر فرمانده معظم کل قوا و انجام ماموریت‌های خود و ایستادن برابر متجاوزان، هرآنچه از تجهیزات لازم است، به همت متخصصان داخلی به دست آورده اما اتکاء ما به تجهیزات نیست چراکه خود را یک ارتش معنویت‌محور می‌دانیم و پیروزیها نیز در سایه اقتدار معنوی بدست می‌آید.

موسوی با بیان اینکه ملت ایران در سایه همین اقتدار معنوی است که در بالاترین قله عزت قرار دارد، گفت: به ملت ایران اطمینان می‌دهیم که فرزندان رزمنده شما با اتکا به اسلام و میثاق با امام(ره) و تبعیت از رهبری، تا آخرین قطره خود از آرمانهای انقلاب دفاع خواهند کرد.

در این مراسم همچنین ضمن برپایی مانور عملیات رهایی گروگان توسط یگانهای تکاوری نداجا، از برخی خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان نیروی دریایی نیز تقدیر به عمل آمد.


تاریخ : شنبه 92/9/9 | 9:49 عصر | نویسنده : طاها تهرانی | نظرات ()
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.